اخبار

ورود پرقدرت ایرلاین رهام ایر

هواپیمایی رهام سال گذشته مراحل ثبت و تاسیس خود را شروع کرده و ورودی قدرتمند را به بازار هواپیمایی کشور تجربه کرد.همیشه سفر نماینده فروش رهام ایر در ایران

شرکت هواپیمایی رهام ایر موفق به اخذ موافقت اصولی از سازمان هواپیمایی کشوری به صورت FULL AOC گردید. شرکت هواپیمایی رهام که از سال گذشته مراحل ثبت و تاسیس خود را شروع کرده بود در جلسه مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ موفق به اخذ تائیدیه از شورای عالی هواپیمایی کشوری گردید و  طی چند روز گذشته موفق شد مراحل ثبتی خود را به پایان برساند.

راهنمایی و مشاوره تخصصی اخذ فرم ورود به هند و اخذ ویزای الکترونیکی هند با کمترین قیمت✔️

شرکت هواپیمایی رهام ایر

مهندس سعید اکبری مدیر عامل شرکت هواپیمایی رهام آغاز فعالیت این شرکت را از نگاه اقتصادی و توسعه ای و دیگر الزامات و توصیه های سازمان که وظیفه انطباق قوانین و مقررات را به عهده دارد تشریح کرد و گفت پس از دریافت AOC فعالیت و پروازهای این شرکت به مقاصد پروازی داخلی و خارجی امکان پذیر خواهد بود و با توجه به نوع مجوز اخذ شده از سازمان هواپیمایی کشوری امکان حمل مسافر و بار در این شرکت میسر خواهد گردید و لازم به ذکر است برخلاف گمانه زنی های انجام شده این ایرلاین هیچگونه وابستگی نظامی و دولتی نداشته و سرمایه گذاری صورت پذیرفته تماماً توسط بخش خصوصی تامین گردیده است.

ایرلاین رهام ایر

بی شک صنعت هوانوردی به عنوان یکی از ساخت‏های توسعه و تأثیر گذارترین گزینه در شبکه حمل و نقل کشورها و یکی از عوامل محرک بخش تولید در فرآیند توسعه پایدار می‏باشد. از این رو همواره کانون توجهات برنامه‏ ریزان و مسئولان کشور بوده است.

طبق تائید هیات مدیره، خانواده بوئینگ ۷۳۷ جهت تامین نیاز هواپیماهای این شرکت انتخاب گردیده است که به زودی ۵ فروند هواپیما، جهت آغاز فعالیت پس از طی نمودن مراحل خرید و اخذ مجوزهای قانونی به کشور منتقل می گردد. امید این شرکت این است تا با استفاده از کادری حرفه ای و هواپیماهای بِروز، سفری ایمن را برای هم وطنان عزیز در داخل و خارج از کشور به ارمغان آورد.

مسافران محترم در صورتی می‌توانند از ایران به کشورهای همسایه سفر کنند که محدودیت‌های کشور های مقصد را قبل از سفر در سایت IATA چک کرده باشند. تمامی مسافرانی هواپیمایی رهام می بایست نتیجه آزمایش PCR که مشخص می کند فرد مبتلا به ویروس نیست را به همراه داشته باشند. هواپیمایی رهام‌ با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در سطح استانداردهای بین المللی سفری لذت بخش و خاطر انگیز برای شما مهیا می کند.

همیشه سفر نماینده رسمی ایرلاین های داخلی و خارجی به عنوان اولین نماینده فروش رهام ایر در ایران ضمن آرزوی موفقیت برای ایرلاین رهام ایر آماده ارائه بهترین سرویس به مشتریان گرامی با این ایرلاین معتبر در ایران می باشد. با همیشه سفر بلیت هواپیما را با بهترین نرخ تهیه کنید.


تلفن های تماس

  • ۰۲۱-۲۶۷۰۳۴۷۷ همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۷
  • ۰۹۱۹۲۱۳۳۷۴۸ پشتیبانی آنلاین از ۹ صبح الی ۲۴
  • ۰۹۰۲۵۵۵۵۱۲۴ پشتیبانی آنلاین از ۹ صبح الی ۲۴

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به منو