تور جام جهانی قطر ۲۰۲۲

  • قیمت: ۹۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان
  • مدت: ۳ شب و ۴ روز
  • تاریخ اولین برگزاری: 1401/8/30
  • تاریخ آخرین برگزاری: 1401/9/27
  • چاپ پکیج: چاپ

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات دو تخته یک تخته سه تخته چهار تخته - -
BARWA (آپارتمان-دوخواب) بدون صبحانه ۱۱۸/۰۰۰/۰۰۰ ۱۳۳/۰۰۰/۰۰۰ ۱۱۱/۰۰۰/۰۰۰ ۹۷/۰۰۰/۰۰۰ - -

تور جام جهانی قطر ۲۰۲۲

خدمات تور: بلیط رفت و برگشت هواپیما، بلیط بازی ها، اقامت در هتل با صبحانه

جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ بیست و دومین دورهٔ جام جهانی فوتبال است که از ۳۰ آبان تا ۲۷ آذر ۱۴۰۱ در قطر برگزار خواهد شد. این اولین جام جهانی است که در خاورمیانه و یک کشور عربی برگزار می‌شود. همچنین این برای دومین بار است که کشوری از آسیا میزبانی این مسابقات را بر عهده دارد. بار اول در سال ۲۰۰۲ ژاپن و کره جنوبی میزبان این رقابت ها بودند.

علاوه بر این، این تورنمنت آخرین دوره از مسابقات خواهد بود که ۳۲ تیم در آن شرکت می‌کنند و برای جام جهانی ۲۰۲۶ و پس از آن، حضور ۴۸ تیم برنامه‌ریزی شده‌ است. بنابراین افراد زیادی اقدام به رزرو و خرید تور جام جهانی قطر ۲۰۲۲ می کنند.

به دلیل شرایط جغرافیایی و اقلیمی کشور میزبان و با توجه به اینکه ماه‌های معمول برگزاری مسابقات، مصادف با شروع تابستان در این کشور است و دمای این منطقه در این موقع از سال دست کم به ۴۰ درجه سانتیگراد می‌رسد، به همین دلیل تصمیم گرفته شد که برای اولین بار در دوره های جام جهانی در فصل پاییز برگزار شود.مسئولان میزبانی این دوره از بازی‌ها تعهد داده‌اند که از تکنولوژی‌های مدرن جهت کاهش دمای ورزشگاه‌ها برای رفاه حال حاضران استفاده می‌کنند.قطر پیش از این در هیچ دوره‌ای از دوره‌های جام جهانی فوتبال حضور نداشته‌است. این بیست و دومین مسابقات جام جهانی است که در قطر برگزار می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره جام جهانی قطر ۲۰۲۲ از بخش بلاگ همیشه سفر یا صفحه اینستاگرام ما دیدن فرمایید.

برگشت به منو