تور عربستان

تور عربستان

بعد از مدت ها شرایط سفر توریستی به عربستان در قالب تور عربستان به شهرهای غیر زیارتی (مکه و مدینه) و یا حتی سفر ترکیبی به شهرهای زیارتی و سیاحتی با ویزا توریستی عربستان برای ایرانیان ممکن شد.همیشه سفر برای اولین بار در ایران تور عربستان را در پاییز ۱۴۰۲ برای مارکت توریستی ایران معرفی کرد.شما می توانید برای سفر به عربستان از طریق ما تور کامل، ویزا عربستان ،هتل در عربستان و حتی پرواز عربستان را به صورت تک از ما تهیه کنید.ولی پیشنهاد ما تهیه پکیج کلی تور عربستان (هتل، پرواز، بیمه، ترانسفر) از ماست که هم از لحاظ اقتصادی هزینه خیلی بهتری داره.

تور عربستان

مزایا خرید تور عربستان از همیشه سفر

خرید از آژانس ارائه دهنده مستقیم ویزا و هتل عربستان در ایران (قیمت کمتر، سرعت دریافت ویزا سریع تر)

اولین آژانس ارائه دهنده خدمات تور عربستان در ایران

نماینده رسمی هتل های عربستان (قیمت مناسب تر)

نماینده رسمی پرواز های عربستان (که در حال حاضر پرواز فلای دبی بهترین پرواز برای این مسیر هست)

ارائه خدمات تور در شهرهای ریاض، جده، مکه و مدینه (به صورت تک در هر شهر و یا ترکیبی)

پشتیبانی آنلاین بسیار قوی

کافیست یکبار از طریق آژانس همیشه سفر، سفر خودتون رو برنامه ریزی کنین مسافر همیشگی ما خواهید بود.میتونین از این قسمت نظرات مسافران سابق ما که با ما سفر داشتند رو مشاهده کنید.

درباره تور عربستان

زبان

عربی زبان رسمی عربستان سعودی و زبان اصلی است که در تمام معاملات و معاملات عمومی استفاده می شود. انگلیسی به عنوان زبان دوم غیر رسمی در پادشاهی عمل می کند و بخش بزرگی از جامعه به آن صحبت می کنند. همه علائم جاده دو زبانه هستند و اطلاعات را به دو زبان عربی و انگلیسی نشان می دهند.

درباره تور عربستان

 

فرهنگ

میراث و سنت های غنی عربستان سعودی با موقعیت آن به عنوان یک مرکز تجاری تاریخی و زادگاه اسلام شکل گرفته است. در سال‌های اخیر، پادشاهی دستخوش دگرگونی فرهنگی قابل توجهی شده است و آداب و رسوم چند صد ساله را برای تناسب با دنیای معاصری که امروز در آن زندگی می‌کنیم، متحول کرده است.

آب و هوا

بهار در عربستان سعودی به ویژه در شمال آن، دما در شب می تواند به زیر ۱۵ درجه سانتیگراد کاهش یابد. مناطق مرکزی و جنوبی گرمتر هستند و به طور متوسط حدود ۲۰ درجه پس از شب می شود. بیشترین میزان بارندگی در فصل بهار است، به ویژه در منطقه مرکزی و در جنوب غربی بر فراز کوه های اسیر.
فراموش نکنید در هنگام سفر چند لایه لباس مختلف (مانند ژاکت های سبک، لباس های پاییزه و تابستانی و عینک آفتابی) در بار مسافرتی خود بسته بندی کنید.و مابقی در اکثر شهرهای مهم عربستان در اکثر روزهای سال دمای گرم و خشک دارد.

واحد پول عربستان

مبادله ارز و معاملات در عربستان سعودی آسان است. واحد پول ملی عربستان سعودی ریال سعودی باکد اختصاری SAR است که به ۱۰۰ حلالی تقسیم می شود.
اسکناس های ۵ ریالی، ۱۰ ریالی، ۵۰ ریالی، صد ریالی و ۵۰۰ ریالی در عربستان مرسوم است و سکه ۱ ریالی، ۲ ریالی، ۵۰ حلالی، ۲۵ حلالی، ۱۰ حلالی، ۵ حلالی و ۱ حلالی نیز در حال حاضر در بازار مبادلات رایج است.

واحد پول عربستان

تبدیل ارز

همه بانک های پادشاهی خدمات مبادله ارز ارائه می دهند. صرافی ها در فرودگاه ها، برخی از مراکز خرید و مکان های مختلف دیگر در سراسر کشور قرار دارند. کارت های اعتباری مانند ویزا، مسترکارت و امریکن اکسپرس در سراسر کشور پذیرفته می شوند. دستگاه های خودپرداز نیز به طور گسترده در دسترس هستند.

در سرتاسر عربستان، هتل‌ها، رستوران‌ها و جاذبه‌های گردشگری باز و آماده برای لذت بردن از سفر در تور عربستان هستند. مطمئناً بهترین راه برای استفاده حداکثری از هر سفر این است که از آخرین توصیه های بهداشتی و مسافرتی مطلع باشید و اقدامات احتیاطی عملی را انجام دهید.

تبدیل ارز در تور عربستان

عربستان درهای خود را برای پذیرایی از گردشگران از کشورهای سراسر جهان باز کرده است. در واقع، با توجه به باز بودن جدید، گروه خطوط هوایی عربستان سعودی اخیرا پروازهای خود را به ۲۵ مقصد بین المللی شروع کرده است.در نظر داشته باشین، مانند سفر به هر کشور مسلمان دیگری در جهان، به قوانین و فرهنگ محلی، از جمله آداب و رسوم خاص در ماه رمضان احترام بگذارید. همچنین حتما قبل از سفر به عربستان راهنمای سفر تور عربستان را مطالعه کنید.

ویزا عربستان

بعد از سالها امکان صدور ویزا  عربستان و اجرای تورهای سیاحتی عربستان ممکن شد و خیلی از ایرانیان همیشه درخواست بازدید از عربستان را (غیر از شهرهای زیارتی این کشور) را داشته اند و امکان صدور این ویزا و بازدید از عربستان ممکن نبود.به اطلاع شما بازدید کننده محترم میرسانیم که مجموعه همیشه سفر تور عربستان را برای اولین بار در ایران اجرایی کرد و در حال حاضر از پاییز ۱۴۰۲ هم ویزا عربستان و هم تور عربستان در تمامی شهرهای توریستی عربستان که در ذیل به آن اشاره میکنیم قابل اجرا است.

ویزا الکترونیکی عربستان

ویزا عربستان در حال حاضر به صورت الکترونیکی صادر می شود.مدت زمان صدور ویزا ۱۰ تا ۱۵ روز کاری است.اعتبار ویزا ۹۰ روز از روز صدور ویزا می باشد و به اندازه ۹۰ روز می توان در کشور عربستان اقامت نمود.این نوع ویزا در تور عربستان استفاده می شود و همراه آن برای ورود احتیاج به هتل و پرواز کانفرم شده است و مدارک لازم برای صدور در حال حاضر اسکن با کیفیت با دستگاه اسکنر از گذرنامه و عکس پرسنلی و ویزا یا اقامت معتبر کشور امارات میباشد.

شهرهای توریستی عربستان

از شهرهای مهم و توریستی عربستان می توان به ریاض، جده، مکه و مدینه (که زیارتی هم هستند)، طایف و دمام اشاره نمود.تور عربستان در هر یک از شهرهای ذکر شده به صورت تک و ترکیبی قابل اجراست فقط یک سری نکات برای ورود به کشور عربستان وجود دارد که در هنگام خرید کارشناسان ما برا شما متذکر خواهند شد و با تیم قوی پشتیبانی از صفر تا صد سفر در کنار شما عزیزان خواهند بود.

درباره تور عربستان

هتل ها در عربستان

در هنگام رزرو تور عربستان یکی از مهترین فاکتورها انتخاب هتل و انتخاب یک پرواز مناسب هست، که در این بخش هتل ها و در بخش بعدی به انتخاب پرواز حواهیم پرداخت.در عربستان سعودی طبق اعلام سایت گردشگری عربستان ۸۵ هتل با استاندارد های جهانی (زنجیره ای) مانند گروه حیات، گروه شرایتون، گروه ایبیس، گروه رادیسون و گروه فیرمونت و تعدادی هتل مختص خود عربستان آماده سرویس دهی به مسافران می باشد.

پرواز به عربستان

با تغییر سیاست کشور عربستان برای صنعت توریسم با راه اندازی چند ایرلاین مانند سعودی، ایرناس از ایرلاین های معروف داخلی خود به ۲۵ مقصد بین المللی پرواز دارد.ولی در حال حاضر پروازها از ایران برای تور عربستان با هواپیمایی فلای دبی و هواپیمایی امارات انجام می شود که همگی این پروازها با بهترین نرخ از همیشه سفر قابل خریداری می باشد.

 

برگشت به منو