نکات گردشگری

آشنایی دقیق و کامل با تفریحات آبی کیش

تفریحات آبی کیش را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود که هر یک از مراکز تفریحات آبی کیش در جای جای نقاط جزیره کیش قرار گرفته و خدمات ارائه می نمایند.

تفریحات آبی کیش

تفریحات آبی کیش را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود که هر یک از این تفریحات ویژگی های منحصر به فرد خود را داشته و در جای جای نقاط این جزیره فعالیت می نمایند. برخی از تفریحات آبی آرامش بخش و برخی هیجان انگیز هستند و به همین دلیل متناسب با انواع سلیقه ها خواهند بود. در جای جای نقاط این جزیره می توانید شاهد فعالیت مراکز تفریحی باشید و البته تنها تفریحات آبی کیش را نمی توان به دریا و یا سواحل آن نسبت داد و پارک آبی نیز نقش بسزایی در این تفریحات خواهد داشت.

تفریحات آبی به انواع مختلفی دسته بندی می شوند و یکی از تفریحات ساده ای که تقریبا می توان گفت تمامی گردشگران کیش از آن بهره می برند قدم زدن در سواحل مرواریدی کیش می باشد چرا که در این جزایر می توانید بهترین لحظات را سپری نمایید. چنانچه به تفریحات آبی علاقه دارید بی شک کیش می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد و می توانید با دنیای آبزیان دریای خلیج فارس نیز آشنا شوید. در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه نموده ایم:

تور شیراز

تفریحات آبی

کیش یکی از بهترین شهر های گردشگری می باشد و این شهر در بخش جنوبی کشور ایران قرار گرفته است. توجه داشته باشید که در جزیره کیش جاذبه های متعددی وجود دارد که می توانید از آن ها لذت ببرید. تفریحات آبی کیش را می توان یکی از بهترین جاذبه های این جزیره دانست و می توانید بیشترین لذت را از این تفریحات ببرید.

توجه داشته باشید که کیش به دلیل اینکه یک منطقه جزیره ای می باشد دارای سواحل بسیاری است و به همین دلیل مراکز متعددی در جزیره کیش فعالیت می نمایند که می توانید از آن ها لذت ببرید. توجه داشته باشید که کیش به عنوان مروارید خلیج فارس شناخته می شود و کیش فرصت های بسیاری را برای تفریحات در اختیار شما خواهد گذاشت.

 

غواصی از جمله تفریحات آبی کیش

یکی از بهترین و لذت بخش ترین تفریحات آبی کیش را می توان غواصی در این جزیره دانست. غواصی به نوعی از تفریحات گفته می شود که با استفاده از آن می توانید با دنیای اعماق دریا بیشتر آشنا شوید. در صورتی که به هیجان علاقه بسیاری داشته باشید می توانید از غواصی در شب بروید و لذت ببرید چرا که در این صورت می توانید دنیای زیر آب را با یک نمای دیگر مشاهده نمایید. برای غواصی در زیر آب ابتدا مسئولین مربوطه آموزش های لازم را به شما ارائه کرده و سپس شما را به اعماق دریا خواهند فرستاد.

در این مراکز می توانید عکس های یادگاری نیز از خود بگیرید و بی شک پوشیدن لباس غواصان جذابیت خاصی برای همگان خواهد داشت. توجه داشته باشید که در برخی از مراکز غواصی کیش می توانید به صورت دسته جمعی به غواصی بپردازید که در این صورت لذت بیشتری خواهد داشت و می توانید به جستجو در زیر آب بپردازید.

قیمت تور شیراز

جت اسکی در کیش

یکی از هیجان انگیزترین تفریحات دریایی را می توان جت اسکی دانست که این تفریح به بهترین شکل ممکن در کیش ارائه شده و می توان آن را از جمله بهترین تفریحات آبی کیش دانست. جت اسکی بر روی آب می تواند اوج سرعت را بر روی آب برایتان تداعی نماید و می توانید به صورت دو نفره نیز از آن استفاده نمایید. میزان هزینه جت اسکی مناسب بوده و به همین دلیل به راحتی می توانید از آن لذت ببرید.

توجه داشته باشید که در بخش های مختلفی از سواحل جزیره کیش می توانید شاهد این تفریح باشید و معمولا در هر ساحلی از آن بخش هایی اقدام به ارائه این خدمات می نمایند. رعایت کردن قوانین و ضوابط جت اسکی یکی از ملزومات می باشد و حتما باید مواردی را رعایت نمایید تا هیچگونه مشکلی برایتان پیش نیاید. در هنگام استفاده از جت اسکی، استفاده کردن از کلاه ایمنی و همچنین جلیقه ضروری خواهد بود و حتما باید رعایت شود.

 

اسکی روی آب کیش

اسکی یکی دیگر از محبوب ترین تفریحات آبی به شمار می رود که به صورت تک نفره ارائه می شود و باید بدانید که کیش دارنده نخستین سایت اسکی در کل خاورمیانه می باشد و به همین دلیل می توانید بهترین خاطرات را با اسکی بر روی آب برای خود رقم بزنید. اسکی روی آب علاوه بر تفریح می تواند به عنوان یک ورزش نیز باشد و به منظور لذت بردن از این تفریح یک اسکی به شما داده خواهد شد که باید آن را پا نمایید و توسط یک کابل به قایق های تندرو وصل خواهید شد و با سرعتی حدود 30 کیلومتر در ساعت بر روی آب کشیده خواهید شد.

یکی از مهمترین دلایلی که سبب شده اسکی روی آب در میان بهترین تفریحات آبی کیش قرار گیرد را می توان هزینه مناسب آن دانست و همگان امکان استفاده از آن را خواهند داشت. کیبل اسکی یک نوع دیگر از این تفریح می باشد که در برخی نقاط کیش ارائه می شود و به نوعی از اسکی گفته می شود که فرد به وسیله دکل های آبی به حرکت در می آید و قایقی در آن ایفای نقش نخواهد کرد.

تور چابهار

قایق سواری در کیش

یکی دیگر از تفریحات آبی را می توان قایق سواری دانست و شاید قایق سواری برای همگان یک تفریح معمولی به شمار آید اما توجه داشته باشید که قایق های موجود در جزیره کیش با سایر نقاط کشور بسیار متفاوت تر می باشد. قایق سواری در کیش در انواع مدل های مختلف ارائه می شود. از قایق های پارویی گرفته تا قایق های تندرو در جزیره کیش آماده خدمات رسانی به مسافران هستند و به همین دلیل متناسب با انتخاب خود می توانید از آن ها استفاده نمایید. در این جزیره حتی قایق های کف شیشه ای نیز ارائه شده است که بی شک خواهد توانست هیجان قایق سواری را بیشتر کند. خدمات قایق سواری در تمامی بخش های ساحلی کیش ارائه می شود.

 

پارک آبی های کیش

بی شک پارک های آبی به عنوان یکی از بهترین مراکز برای تفریح و سرگرمی شناخته می شوند و به همین دلیل شاهد فعالیت پارک های آبی متعددی در این شهر هستیم. جزیره کیش به دلیل اینکه آب و هوای گرمی دارد پارک آبی بزرگ خود را به صورت روباز بنا کرده است که نام آن تم پارک آبی اوشن بوده و هر ساله میزبان خیلی عظیمی از گردشگران می باشد. در این پارک آبی سرسره ها و مراکز تفریحی متعددی در نظر گرفته شده است و یکی از مهمترین تفریحات آبی کیش به شمار می رود.

[foogallery id=”18803″]

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به منو