درمان بیماری دیستروفی در اوکراین

درمان بیماری دیستروفی (Dystriphy) در اوکراین 

مرکز درمان بیماری دیستروفی در اوکراین کیلینیک سلول درمانی ام سل (Emsell) می باشد.این مرکز درمان سلول های بنیادی را برای انواع مختلف دیستروفی (Dystriphy) عضلانی ارائه می دهد.ثابت شده سلول های بنیادی جنین (FCS) یکی از گزینه هایی است که نه تنها منجر به کاهش تحلیل عضلات بلکه حتی در برخی موارد باعث کاهش علائم اصلی این بیماری می شود.

در طی درمان MD با سلولهای بنیادی ، استخرهایی از سلولهای سالم از نظر ژنتیکی در بدن بیمار ایجاد می شود. این استخرهای سلولی توانایی تولید دیستروفین را دارند که می تواند به سلولهای آسیب دیده نفوذ کند.

درمان بیماری دیستروفی در اوکراین

درمان بیماری دیستروفی از طریق سلول های بنیادی دو نوع نتیجه اصلی را ارائه می دهد:

تولید فیبرهای عضلانی سالم: سلولهای بنیادی بدون نقص ژنتیکی که باعث MD می شوند ، می توانند به عضلات بیمار منتقل شوند ، جایی که آنها فیبرهای عضلانی در حال کار را برای جایگزینی سلولهای آسیب دیده تولید می کنند.

درمان بیماری دیستروفی در اوکراین

کاهش التهاب: در دیستروفی عضلانی ، عضلات آسیب دیده کاملا ملتهب می شوند و این التهاب سرعت تخریب عضلات را افزایش می دهد. سلول های بنیادی مواد شیمیایی آزاد می کنند که التهاب را کاهش می دهد و پیشرفت بیماری را کند می کند.

درمان MD در مراحل مختلف بیماری ، در سنین مختلف و حتی در سطوح مختلف آتروفی عضلات شامل بیمار برای حرکت مستقل ،بستری در تخت ،در صندلی چرخدار یا قادر به راه رفتن مستقل انجام می شود.

سلولهای بنیادی جنین سنتز دیستروفین را تسهیل می کنند ، کمبود آن باعث بیماری دیستروفی می شود. درمان در این کلینیک منجر به موارد زیر می شود:
  • مهار پیشرفت MD
  • جلوگیری از تخریب فیبر عضلانی و حفظ قدرت عضلانی و فله ای
  • پیشگیری از عوارضی مانند نارسایی تنفسی و قلبی ناشی از دیستروفی
  • CPK ، LDH ، ALT و ACT نشان دهنده کاهش تخریب عضله است.
  • حفظ فعالیت نسبی و ظرفیت زندگی مستقل
  • تقویت سیستم ایمنی بدن
  • عملکرد بهتر اندام ها و سیستم های داخلی
  • بهبود کلی کیفیت زندگی بعد از ابتلا به دیستروفی
  • در طی 26 سال ، EmCell صدها بیمار را با درجات مختلف بهبود گزارش شده در 88٪ موارد درمان کرده است.

درمان بیماری دیستروفی در اوکراین

این روش یکی از روش های در حال بررسی در دنیا برای بیماری دیستروفی می باشد که به صورت داوطلبانه رو افراد درگیر با این بیماری در کشور اوکراین انجام می دهد و تا کنون این روش تاییدیه رسمی از مراکز پزشکی معتبر جهان را دریافت ننموده است ولی همینطور که بالا گفته شد این مرکز موفقیت ۸۸ درصدی این روش روی بیماران خود داشته است.

درمان بیماری دیستروفی در اوکراین

لازم به ذکر است که در بعض موارد درمان بیماری دیستروفی شامل دریافت ارز دولتی نیز خواهد بود.شرکت همیشه سفر مجری مستقیم و تخصصی تور اوکراین شما را در کلیه زمینه های دریافت دعوتنامه از بیمارستان و دریافت ویزا یاری خواهد نمود.

برگشت به منو