جشنواره خرید دبی ۲۰۱۹ / امارات متحده عربی / دبی

دسته‌ها: تفریحی

جشنواره شگفت‌انگیز تابستانی خرید دبی ۲۰۱۹

جشنواره خرید دبی ۲۰۱۹ معروف‌ترین و در عین حال جذاب‌ترین جشنواره تابستانی دبی، می باشد که در بازه زمانی ۲۱ ژوئن تا ۳ آگوست ( از ۳‍۱ خرداد تا ۱۲ مرداد) و به‌ مدت ۶ هفته برگزار می‌شود.

از جمله مزایای سفر تابستانی به دبی، استفاده از تخفیف‌های متنوع در جشنواره‌هاست که به‌طور خاص در این مقاله به آن می‌پردازیم.

جشنواره خرید دبی ۲۰۱۹ که امسال ۲۲ امین سال برگزاری خود را با شعار «تفریحات بزرگ برای کوچکترها» سپری می‌کند، رویدادی است که با حمایت دولت امارات همه‌ساله در تابستان و در شهر دبی برگزار می‌شود.

این رویداد جذاب و هیجان‌انگیز با هدف ایجاد اقامتی به‌یادماندنی برای تمام افراد خانواده و به‌منظور جذب هرچه بیش‌تر گردشگر اجرا می‌شود و نماد آن عروسکی به همین نام (Modhesh به معنای شگفت‌انگیز) است.

جشنواره خرید دبی ۲۰۱۹

ویژگی جشنواره خرید دبی ۲۰۱۹

همان طور که از اسم جشنواره خرید دبی ۲۰۱۹ می‌توان حدس زد، بسیاری از فعالیت‌ها و برنامه‌های در نظر گرفته شده تا روزهای قبل از جشنواره اعلام نمی‌شوند و به‌مرور در روزهای نزدیک به جشنواره رونمایی می‌شوند.

البته نگران نباشید تمامی برنامه‌ها بسیار مهیج و پرطرفدارند و در طول شش هفتة جشنواره برگزار می‌شوند.

این جشنواره شامل برنامه‌های فرهنگی هنری، برنامه‌های قومی و ملی که نشان‌دهندة تاریخ و فرهنگ مردم حاشیة خلیج فارس است و هم‌چنین تخفیف‌های متنوع در استفاده از مراکز خرید، هتل‌ها و مراکز تفریحی است.

علاوه‌بر تمام پیشنهادهای شگفت‌انگیز این جشنواره، مسابقات و جوایز نفیسی نیز برای شرکت‌کنندگان و خریداران در نظر گرفته شده است که حتی شهروندان دبی را نیز به این جشنواره می‌کشاند.

مدحش شما را به بازدید از دنیای مدحش از 21 ژوئن تا 3 آگوست در دبی دعوت می‌کند.

حال و هوای شهر در طول مدت جشنواره 

برگزارکنندگان جشنواره خرید دبی ۲۰۱۹ تنها به ارائه خدمات در مدت جشنواره اکتفا نکرده‌اند و در طول مدت جشنواره حال و هوای شهر را نیز متناسب با شعار و نمادهای جشنواره تغییر می‌دهند.

بنابراین اگر مسافری بدون اطلاع از جشنواره در فاصلة زمانی 21 ژوئن تا 3 آگوست وارد دبی شود از همان ابتدا متوجه برنامه‌های شگفت‌انگیز جشنواره شده و فرصت لذت بردن از جشنواره را خواهد داشت.

معمولاً در طول این مدت رنگ‌وروی شهر به رنگ زرد و آبی در می‌آید و در شب‌ها می‌توانید نظاره‌گر موسیقی‌ها و تئاترهای خیابانی نیز باشید.

جشنواره خرید دبی ۲۰۱۹

این جشنواره به درد چه کسانی می خورد؟

بدون شک پاسخ به این سوال، بله است. می‌پرسید چگونه؟ مگر شما و سلایق‌تان را می‌شناسیم؟

خیر اما از آنجا که برگزارکنندگان جشنواره خرید دبی ۲۰۱۹ برای تمامی افراد با سنین و علایق مختلف برنامه‌های متنوعی را تدارک دیده‌اند، بعید است کسی پیدا شود که از این برنامه‌ها لذت نبرد.

به‌طور مثال اگر برای خرید به دبی آمده باشید می‌توانید

از تخفیف‌های حتی تا ۷۵% نیز در خریدتان بهره‌مند شوید و مبلغ قابل‌توجهی را از هزینه خرید خود صرفه‌جویی کنید.

حتی اگر خیلی خوش‌شانس باشید ممکن است جایزه‌های متنوعی چون پول نقد، انواع ماشین‌های لوکس یا حتی کوپن‌های تخفیف اقامتی نیز برنده شوید.

تور بالی

امسال بیش از ۳۵۰۰ فروشگاه با حدود ۳۰۰ برند در این جشنواره شرکت کرده‌اند.

اگر به قصد تفریح به دبی آمده باشید هم می‌توانید از پیشنهادهای پرتخفیف مراکز تفریحی چون اسکی سرپوشیده،

انواع ورزش‌های گروهی، سالن‌های بازی، ورزش‌های آبی و شهربازی‌ها استفاده کنید.

و اما اگر فردی علاقه‌مند به تست غذاهای بین‌المللی باشید، باید به شما مژده دهیم که بسیاری از رستوران‌های سنتی و بین‌المللی نیز در این جشنواره خرید دبی ۲۰۱۹ شرکت کرده‌اند و با تخفیف‌های هیجان‌انگیزی می‌توانید از طعم‌های مختلف لذت ببرید.

تور بیروت

مرکز خرید اوت‌لت ویلیج
مرکز خرید اوت‌لت ویلیج

همچنین برای شمایی که به فرهنگ و هنر ملل مختلف علاقه دارید نیز برنامه‌های جذابی تدارک دیده شده است.

در طول مدت جشنواره، سینماهای مختلف با نمایش فیلم‌های روز جهان، کنسرت‌های شبانه، تئاترهای زیبا، موزه‌ها و گالری‌های هنری، در انتظار شما هستند.

علاوه بر این‌ها، به‌هنگام خرید در مراکز خاص تجاری دبی همچون «مرکز ابن بطوطه»، «اوت‌لت ویلیج» (The Outlet Village) و «مرکاتو مال» (Mercato Mall) ، علاوه‌بر لذت‌بردن از آشنایی با فرهنگ و هنر ملل مختلف، می‌توانید خریدهای پرتخفیفی را از بهترین برندهای جهان تجربه کنید.

مرکز خرید مرکاتو مال

امتیازهای جشنواره جشنواره خرید دبی ۲۰۱۹

از دیگر امتیازهای این جشنواره، توجه به تفریح و لذت‌بردن کودکان در کنار سایر افراد خانواده است.

به‌طوری که تقریباً در تمام مراکزی که در جشنواره شرکت دارند، بخش‌های اختصاصی برای کودکان در نظر گرفته شده است و خاطره‌ای زیبا و شگفت‌انگیز را برای آن‌ها رقم می‌زند.

شاید اسم دیگر این جشنواره را بتوان جشنوارة خانواده گذاشت، چرا که سعی کرده است هم‌زمان تمامی نیازهای افراد یک خانواده را در نظر گرفته و برای هرکدام شگفتانه‌هایی ارائه دهد،

به‌طوری که تمام اعضای خانواده علاوه‌بر لذت‌بردن از کنار هم بودن‌شان، از برنامه‌های موردعلاقه‌شان نیز لذت ببرند.

در انتها شما را به این سفر مهیج دعوت می‌کنیم و پیشنهاد می‌کنیم در اولین فرصت نسبت به برنامه‌ریزی سفر خود اقدام کنید. شاید جایزه بزرگ امسال جشنواره، در انتظار شما باشد.

برای مشاهده تورهای در حال برگزاری دبی روی تورهای دبی کلیک کنید.

تور چابهار

گروه:

درجه هتل:

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو