آشنایی با ﻛﻠﻴﺴﺎ ﺳﻨﺖ ﺳﻴﻤﻮن در بلاروس / بلاروس / مینسک

دسته‌ها: جاذبه های بلاروس

معرفی ﻛﻠﻴﺴﺎ ﺳﻨﺖ ﺳﻴﻤﻮن در بلاروس

ﻛﻠﻴﺴﺎ ﺳﻨﺖ ﺳﻴﻤﻮن در بلاروس یکی از تاریخی ترین و زیباترین جاذبه های این کشور می باشد که با توجه به نمای قرمز رنگی که دارد به کلیسای قرمز نیز شناخته می شود.

این کلیسا در سال های 1908 تا 1910 توسط خانواده اشرافی بنا و ساخته شده است و در حال حاضر مقصد بازدید بسیاری از مسافران و توریست ها از اقصی نقاط جهان واقع می باشد.

ﻛﻠﻴﺴﺎ ﺳﻨﺖ ﺳﻴﻤﻮن در بلاروس

بلاروس یکی از کشورهای دیدنی و تاریخی در جهان می باشد که پایتخت این کشور شهر مینسک بوده و از جمله دیدنی ترین و جذاب ترین شهرهای این منطقه می باشد که برای بسیاری از گردشگران و مسافران ناشناخته می باشد شایان به ذکر است که شهر مینسک با داشتن جاذبه های تاریخی و معماری های بی نظیر ارزش سفر کردن را داشته و هر بیننده ای با مشاهده بافت داخلی این شهر جذب آن خواهد شد.

ﻛﻠﻴﺴﺎ ﺳﻨﺖ ﺳﻴﻤﻮن در بلاروس از جمله معروف ترین و منحصر به فرد ترین جاذبه های مینسک پایتخت کشور بلاروس می باشد. بی شک شما با شناختن تاریخچه این کلیسا و مشاهده طراحی و معماری این بنا ، جاذبه ای به این زیبایی و قدیمی را تحسین خواهید کرد.

ﻛﻠﻴﺴﺎ ﺳﻨﺖ ﺳﻴﻤﻮن در بلاروس ار جمله پر بازدید ترین و پر اولویت ترین دیدنی ها بوده و شما می توانید با ثبت نام و شرکت در تورهای مسافرتی بلاروس فرصت بازدید از این جاذبه را داشته باشید. با توجه به زیبایی هایی که در دل کشور بلاروس نهفته است هر ساله از مقاصد مختلف در جهان تورهایی به این منطقه برگزار می گردد که گردشگران بیشماری با شوق و اشتیاقی که به بازدید از جاذبه های این کشور دارند سبب افزایش تعداد تورهای مسافرتی بلاروس شده است.

تور بالی

در ادامه مقاله در خصوص بهترین زمان سفر و طراحی ﻛﻠﻴﺴﺎ ﺳﻨﺖ ﺳﻴﻤﻮن در بلاروس صحبت خواهیم کرد لطفا با ما همراه باشید.

طراحی و معماری ﻛﻠﻴﺴﺎ ﺳﻨﺖ ﺳﻴﻤﻮن

بلاروس از جمله کشورهایی می باشد که شاید در چندی پیش مقصد تفریحی گردشگران نبوده است و از جمله سرزمین های شناخته نشده بود اما در سال های اخیر با توجه به معرفی و شناخته شدن تک تک جاذبه های تاریخی و طبیعی این کشور شاهد ورود گردشگران و مسافران بسیاری به آن هستیم.

این کشور با واقع شدن در قاره آسیا با کشورهایی نظیر لهستان، لیتوانی، روسیه و اوکراین همسایه می باشد و بسیاری از گردشگران اروپایی با سفر به این کشور سبب افزایش و رونق صنعت گردشگری و توریسم در بلاروس شده است.

می توان گفت ﻛﻠﻴﺴﺎ ﺳﻨﺖ ﺳﻴﻤﻮن در بلاروس که از جمله کلیساهای کاتولیک می باشد که سهم بسزایی در جذب گردشگران دارد طراحی و معماری این کلیسا به گونه ای می باشد که که افراد با تماشای آن می توانند حسی سرشار از آرامش و غم را احساس کنند این بنای مذهبی به عنوان یکی از مهم ترین اماکن مذهبی و عبادتی در شهر مینسک بلاروس می باشد و هر ساله مراسم های مختلفی در آن برگزار می شود که گردشگران با حضور در این مراسم می توانند تجربه بی نظیری را از سفر به بلاروس به دست آورند.

تاریخچه ﻛﻠﻴﺴﺎ ﺳﻨﺖ ﺳﻴﻤﻮن در بلاروس

ﻛﻠﻴﺴﺎ ﺳﻨﺖ ﺳﻴﻤﻮن در بلاروس از جمله تاریخی ترین و قدیمی ترین بناهای واقع در کشور بلاروس بوده و در بین سال های 1908 تا 1910 به دستور خانواده ای اشرافی در مینسک بنا و ساخته شده است که برای یادبود از دو فرزند از دست رفته این بنا را احداث کرده اند.

شهر مینسک پایتخت بلاروس در دل خود جاذبه های بیشماری را جای داده است که کلیسای سنت سیمون از معروف ترین و شناخته شده ترین جاذبه های دیدنی و تاریخی می باشد. اگر شما نیز قصد سفر تفریحی به بلاروس را دارید پیشنهاد می کنیم حتما از این کلیسای زیبا و جذاب دیدن نمایید که می توان گفت شبیه آن را در هیچ کجای دنیا مشاهده و پیدا نخواهید کرد.

این کلیسای تاریخی در زمان حکومت بولسویکس به عنوان سینما مورد بهره برداری واقع بوده است و پس از آن به استودیوی فیلم تبدیل شد و در نهایت در سال 1990 به کاربرد اولیه خود بازگشت و در حال حاضر به عنوان جاذبه تاریخی و اماکن عبادتی و مذهبی در معرض بازدید گردشگران و مسافران واقع شده است.

بهترین زمان بازدید از ﻛﻠﻴﺴﺎ

بلاروس در منطقه ای واقع شده است که از شرایط اقلیمی مناسبی برخوردار می باشد از این جهت گردشگران و مسافرانی که قصد بازدید از ﻛﻠﻴﺴﺎ ﺳﻨﺖ ﺳﻴﻤﻮن در بلاروس می توانند در هر فصلی از سال به این کشور سفر کنند اما بهترین زمان بازدید از ﻛﻠﻴﺴﺎ ﺳﻨﺖ ﺳﻴﻤﻮن در بلاروس فصل پاییز می باشد چرا که در این فصل تعداد ورودی مسافران و گردشگران به این کشور کاهش یافته و نیز هزینه های سفر به صورت قابل توجهی کم می شود از این جهت مسافران می توانند به دور از ازدحام و شلوغی سفری به یاد ماندنی و پر از شور و هیجانی را داشته باشند. شما می توانید از ساعت 7 صبح از این مکان مذهبی و تاریخی دیدن کنید.

علت نامگذاری کلیسای سنت سیمون به کلیسای قرمز

کلیسای سنت سیمون از دو برج آجری قرمز رنگ تشکیل شده است از این جهت به آن کلیسای قرمز نیز می گویند که نماد غم و اندوه برای افرادی که فرزندان و جوانان خود را از دست داده اند. این کلیسا با داشتن نمای قرمز رنگ توانسته است در میان بسیاری از کلیساهای مشهور جهان به خوبی شناخته شود.

تور بیروت

مردم شهر مینسک برای کاهش رنج ها و دردهای خود به این مکان مراجعه و در آنجا به دعا کردن مشغول می شوند. در سفر به بلاروس بازدید از این کلیسا را به هیچ وجه از دست ندهید چرا که حضور در این مکان یکی از لحظات تکرار نشدنی شما خواهد بود.

جاذبه های دیدنی

گردشگران و مسافران می توانند در کنار بازدید از ﻛﻠﻴﺴﺎ ﺳﻨﺖ ﺳﻴﻤﻮن در بلاروس از بسیاری دیگر از جاذبه های تاریخی شهر مینسک دیدن کنند.

از جمله دیدنی های بی نظیر و تاریخی مینیسک می توان به میدان ویکتوری، میدان استقلال و موزه جنگ اشاره کرد که بازدید از این اماکن یکی از به یاد ماندنی ترین و بهترین سفرهای تفریحی و گردشگری شما محسوب خواهد شد. این شهر با داشتن تاریخی بسیار قدیمی ،فرهنگی بی نظیر را در دل خود جای داده است.

تور بلاروس یکی از پر طرفدارترین تور ها در بین ایرانیان است.

[foogallery id=”17852″]

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو